Tak jak se chováš k lidem chováš se i ke zvířatům!

Sloni v ohrožení

18. ledna 2008 v 20:56

Sloni, velká mohutná zvířata. Dalo by se říct že jim nikdo nemůže ublížit. Jejich tlustá a mohutná kůže je taky zranitelná. Lidi dokážou bít dost krutí že dokážou i tak velká zvířata zabít kvůli klům a masu. Ale tyto zvířata umíraj i zhladu nebo že je zabije jiné zvíře. A co lidi umí když viděj uhinulé zvíře at' věkem nebo zabitím jiným zvířetem? Dokážou ho rozřezat a vzít si jeho vzácné kly.Maso je už totiž nepoužitelné.A nechaj ho jen tak volně ležet.

Sloní mládě je opuštěné protože mu zabily matku. Jak dlouho dokáže přežít bez ochrany své mámy? Moc dlouho ne. Je totiž v nebezpečí před ostatníma zvířaty kteří jeho bezbranost dokážou využít. Toto mládě teskní po své matce a pomalu a jistě umírá. Některé však přežijí ale opravdu jen některá. Sloni žijou větčinu ve stádu ale jsou i vijímky kdy žijou jen ve třech ( otec,matka a mládě).

Zastavme společně zabíjení těchto nádherných a chytrích zvířat!!!!!!

Kdo by zabil tohle malé nevinné zvíře? je tak bez brané a přece se najdou lidi kteří ho bez milosti zabijou. Tohle mládě je ale štastný a má štěstí. ALE KOLIK TAKOVÝCH MLÁDAT JE V BEZPEČÍ?

Hyjenismus, nic jiného mě nenapadne!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katuška K. Katuška K. | 12. května 2009 v 13:15 | Reagovat

pomóóóóóć to je ale krutý řím

2 Radim G. Radim G. | 12. května 2009 v 13:16 | Reagovat

[1]: njn to tedy je Katuško :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama